The Sleek Aydınlatıcı Paleti - Copperplate | The Sleek Highlighter Palette - Copperplate


UZUUUUUN BİR ARADAN SONRA MERHABALAR! Sonunda benim de Sleek'ten bir aydınlatıcı paletim oldu. Hem de tam Drogba ten rengime göre! Daha önce herhangi bir Sleek aydınlatıcı kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama direkt ürün hakkında söyeyeceğim çok şey var çoook! Kesinlikle buğday ve esmer tenliler için üretildiğini söyleyebilirim. Paletteki renkler aydınlatıcı olmak için bana bile çok koyu fakat güneşten yanmış teninize allık&aydınlatıcı ikisi bir arada niyetine sürmek için MÜKEMMEEEL!!!!!

Adından da anlaşılacağı gibi bakır tonları ağırlıklı bir palet. Şu pembe gibi görünen ise içinde altın ışıltılar olan Rose-gold diyebileceğimiz pembe altın tonlarında bir aydınlatıcı. Daha önce yazsını yazdığım Pixi allığa çok benziyor. 


Birazcık araştırma yaptım ve markanın tamamı toz ürünlerden oluşan ilk aydınlatıcı paleti olduğunu öğrendim. Alın bu bilgiyi ne yapıyorsanız yapın sdfghjkl. 


Ürünün dağıtımı kolay, kalıcılığı ise çok iyi. Tamamen toz bir ürün demek yanlış olur. Kadife gibi bir sürüm var. En ama en çok göz pınarı aydınlatmada sevdim ben. Sürdüğünüz yerde gün boyu kalıyor çünkü! 


Uuygulama için fıçadan ziyade parmak en güzeli! Az da olsa içinde bulunan siler fırça ile direkt yanağa geçiyor ve renkten daha da az yer kaplıyor. Fakat parmak ile sürdüğünüzde o renk yoğunluğunu direkt uygulamak istediğiniz bölgeye veriyorsunuz.  Sonrasında da parmak ile dağıtırsanız güneş paneli gibi çevrenizdeki insanları parlaklığınızla rahatsız edebilirsiniz. MUHAHAHAH!


Renklerin hiç birinin adı yok. 1-2-3-4 diye adlandırmışlar. Gratis'te satılıyor. Son kozmetik zammından haberim yok fakat zamdan önce indirim zamanı 30tl civarında bir fiyata sahipti. Son olarak içerik çılgınları için aşağıya içerik listesi bırakıyorum. 

İçindekiler:
1: Mika, Butilen Glikol, Naylon-12, Silika, Magnezyum Alüminyum Silikat, Paraffinum Liquidum (Mineral Yağ), Etilheksil Palmitate, Polibüten, Dimetikon, Fenoksietanol, Metilparaben, CI 77491 (Demir Oksitler), CI 77891 (Titanyum Dioksit), CI 77499 (Demir Oksitler).
2: Mika, Talk, Etilheksil Palmitate, Paraffinum Liquidum (Mineral Yağ), Dimetikon, Magnezyum Stearat, Polibüten, Polietilen, Kalay Oksit, Metilparaben, Propylparaben, CI 77891 (Titanyum Dioksit), CI 75470 (Carmine), CI 77491 (Demir Oksitler).
3 ve 4: Mika, Naylon-12, Butilen Glikol, Magnezyum Alüminyum Silikat, Paraffinum Liquidum (Mineral Yağ), Etilheksil Palmitate, Polibüten, Dimetikon, Fenoksietanol, Metilparaben, CI 77491 (Demir Oksitleri), CI 77891 (Titanyum Dioksit).

Yorumlar