Pixi Beauty Glow-y Powder Rome Rose | Aydınlatıcı Allık ( diyebiliriz bence. ) | Pixi Beauty Ürünleri vol.2


 " Çok pembe aydınlatıcı annecim."
The Balm Stainiac'tan önce ve sonra diye hayatımı ikiye ayırdığım için allık konusunda pek bir bilgisizim.  


Bilgisizim derken elimde pek allık yok. Olanları da çok nadir kullanıyorum. Daha önce söz verdiğim gibi Pixi ürünlerimin hepsinin inceleme yazısını ekleyeceğim.10.21 gr'lık bu allık görüldüğü üzere pembe ve içinde altın yansımalar hatta simler barındırıyor. Çok pigmentli bir allık değil. Sürünce sizi pespembe yapmıyor. Aydınlatıcı da diyemeyiz çünkü rengi malum...


Almanızı önermem. Pixi'nin aydınlatıcılarını yerden göğe kadar överim, övmekle kalmayıp köpeği olurum ama bu nedir allah aşkına ya? Pixi bey ne yapıyorsunuz? Tamam yazın mükemmel oluyor. Böyle yanaklara sürüyorsunuz. Işıl ışıl oh mis.. Ama sadece yazın kullanılabilecek bir ürün için para harcamak... Ne bileyim, almayın bunu sakın.


Demek istediğimi anladınız mı şimdi? Simler var içinde. Benim için çok problem değil. Zift esmeriyim, yazın simliymiş değilmiş çok takmıyorum. Parlasın yeter kafasındayım. Gereksiz bir ürün aslında anlatmaya çalıştığım.

Tüm yazıyı yüzümde kekremsi bir ifadeyle yazmışım şimdi fark ettim yalnız agagaghag.


İçeriğe dikkat edenler için Talc var. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir abimiz Pixi. Sephora'larda bulabilirsiniz. Sorularınız için bomboş duran yorumlar bölümünü kullanmaktan çekinmeyiniz efendim.


Yorumlar