Isana Kuru Şampuan - Koyu Renkli Saçlar İçin


Rossmann'da satılan Isana marka kuru şampuanlardan yeşil olanı yanı her saç için uygun olanı kullanıp çok memnun kalmıştım. Annemin çarıya gittiği bir gün "sakın kahverengi olandan alma" notunu düşmem sonucu annem 4 tane kahverengi Isana ile çıkageldi............................................

Başta geri vereyim diye düşündüm ama bir tanesini denemekte sakınca görmedim. Gün aşırı duş alıyorum. O yüzden 2. gün kuru şampuan kullanmam farz yani... Bu arada ben kuru şampuanı hacim için değil, yağlı görünümü alması için kullanıyorum. Saçlarımı yeşil olana göre tüm gün yağlandırmadan tuttu. Hatta yeşil olan gibi saçımda beyaz beyaz kalma derdi de yok çünkü bu arkadaş renginden anlaşılacağı üzere koyu renkli saçlar için üretilmiş!

200ml. Bir tanesi gün aşırı sadece saç diplerine kullanıldığında 2 ay gidiyor. Ben böyle gözlemledim.

Kullanımı: Şişeyi bir güzel çalkalayın. Ne olur ne olmaz diye omuzlarınıza havlu alabilirsiniz. Üstünüzün kirlenme olasılığı düşük ama uyarayım. :D Daha sonra yaklaşık 30 cm uzaktan saç diplerinize sıkıp ellerinizle güzelce karıştırın. Bu kısımda da geriye yaslanıp taze yıkanmış gibi görünen saçlarınızın keyfini çıkarın. İşe,okula geç kalmayın aman! :D

Isana'nın yeşil ambalajlı kuru şampuanı hacim konusunda bu kahverengi ambalajlı olandan daha iyi. Saçlarımın yağlı görünümünü bir güzel alıyor ama hacim verme konusunda zıfır zıfır zıfır!!!

Ben bittikçe kahverengi olandan almaya devam ediyorum. Keşkee ergenliğimde de bu tarz ürünlerden haberim olsaydı da saat başı yağlanan saçlarıma derman olurdu....... AHH AHH' Şimdiki ergenler çok şanslı çooook!

Yorumlar