The Balm Put A Lid On It Far Bazı


Dikkat! Dikkat! Deney içerir!

The Balm'ın uygun fiyatlı ürünler kategorisine alabileceğimiz bu 11.8ml'lik mini minnacık ürününü masaya yatırıyorum.  Minicik ama neler neler yapıyor hepsini göstereceğim.

Far bazı nedir? Far bazı, göz kapağımıza sürdüğümüz farın çizgilere dolmasını engelleyen, farın rengini belli eden ve siz silene kadar çıkmamasını sağlayan bir bazdır. 

Gerekli midir? Buna yazını sonunda siz karar verin. Ürünün indirimsiz fiyatını bilmiyorum. Zaten hiçbir balm ürününü indirimsiz almayın!
İndirimle 25tl civarındaydı sanırım. Ürün küçük ama o kadar minik kullanarak neler başardığını görünce her gün kullansanız dahi bir senede bitmez!!!

DENEY BAŞLASIN!


Rengi çok güzel olan ama görünen rengi fırçayla bir türlü vermeyen Cecile-08 numaralı tekli farımı fırçaya aldım.


Heh, bu kadar aldım işte.


Fırçayı bileğime sürdüm. Sonuç bu işte. O güzelim rengin fırçayla sürülmüş hali bu... :(


Put a lid on it'i (yazarken felç geçirdim) parmağıma aldım. Yağ gibi bir krem düşünün. Göz kapağında yaklaşık 30sn sürüyor kuruması. Minik yağ bezeleri yapmıyor. Özellikle yağlı göz kapağına sahip olanlar korkmasın, bu ürünü sürmeden de makyaj yapmasınlar hatta. O çizgilere dolma olayını yok ediyor. 

Put a lid on it üstüne fırçayla far sürülmüş hali de alttaki. FARKA BAKIN! 


Daha önce Essence'in far bazını kullanmıştım. Kesinlikle buna alternatif olamaz. Bu bazın tek eksisi rengi sanırım. Göz kapağını nötrlemek gibi bir özelliği yok. Renksiz, anlayacağınız. Ama tüüüm yazıda da dediğim gibi göz makyajına bambaşka bir görüntü katıyor. Çok seviyorum çooook!

Gratis'lerde bulabilirsiniz. 

Görüşenzeeee!!1

Yorumlar