The Balm - Bahama Mama


 İlk bronzerım kendisidir ve en az kullandığım bronzerım da kendisidir. Genelde tatile giderken küçük olmasından dolayı makyaj çantama atıyorum. Onun dışında kullanmıyorum galiba. Yılda  gün.. Şu an üzüldüm, seni kullanacağım aslanım! 

Gayet soğuk bir kahverengi. Beyaz tenliler kendilerinde çamur gibi durduğunu söylemişler genelde ama vampir gibi olan anneme sürüyorum dağıtınca gayet güzel duruyor. Sanırım her şeyde olduğu gibi bu da kişiye göre değişiyor. :D

Bu bronzer güzel de bir far aslında. Özellikle katlanma bölgesi için her farla uyum sağlayan bir geçiş rengi. İndirimsiz fiyatının 60tl civarında olduğunu tahmin ediyorum. İndirimsiz almayın zaten. İndirimle 30tl 'ye almak varken..


No woman, no kontür....Kontür yapmıyorum. Benim için her şey bronzer. Peki ikisinin farkı ne? Kontür dediğimiz olay Kardashianlarinki gibi en ince detayına kadar yüze boyut verme işlemi. Bronzer ise cilt rengini eşitlemek ve ısıtmak için kullanılan bir ürün. O yüzden en fazla kontür olarak yanaklarıma gölge veriyorum. 

Yorumlar