MÜKEMMEL EYELINER | Alix Avien Paris Matte Liner & High Shine LinerEyeliner önerisi isteyen herkese tek önerim.. Alix Avien Paris dipliner.. Şimdi dağılın!

Ay durun şaka yaptım nereye? 

Bende hem matı hem de parlak olanı var. İkisini de çok seviyorum ama matı bir ayrı seviyorum. 

Eyeliner çekmekte zorlanıyorsanız bence en pratiği dipliner. Bu ürün 17 saate kadar kalmayı vadediyor. 17 yıl da kalır silmezseniz. Waterproof yani suya dayanıklı bir urun.  Şaka maka cidden yerinden kıpırdamıyor. Ne dökülüyor ne de suyla çıkıyor. Dövme gibi ürün yapmışlar. 

Iyi hoş da çıkartırken gerçekten zorlandım. Özel günler ve yaz için biçilmiş kaftan.


Sabahın köründe eyeliner sürmek istiyorsunuz ama zamanınız mi olmuyor? Ya da evde bos bos otururken mükemmel sürdüğünüz eyelinerinizi ertesi gün de mi kullanmak istiyorsunuz? EVET CEVAP BU YAZIDA!!!!!!!💣

Şakayı bir kenara bırakırsak iş yerinde arkadasimla ciddi ciddi bunu konuştuk. Acaba gece yatmadan önce sürsem olur mu diye.  Duşta sıcak suda yumuşadıktan sonra Rival de Loop un mükemmel "Göz makyaji cikarici"siyla siliyorum. Anca öyle çıkıyor. 

Gelin makyajlarinizin, kop kop gecelerinizin, Antalyalı ve Adanalıların yaz günlerinin kurtarıcısı.  Ooo oooo OooooOOOOOO ALIX AVIEN PARLAK DIPLINER💥💣

x

Yorumlar