Golden Rose Total Cover 2 in 1 Foundation & Concealer


2 in 1 demesinin sebebi kapatıcı ve fondöten olarak kullanılması. Total Cover 2 in1 Foundation&Concealer tüm yüze ve gözaltlarına uygulanabiliyor. Bu yüzden benim için candır, canandır, aşktır! Sabahın köründe kapatıcısını ayrı fondötenini ayrı mı sürecektim yani? Meeeehhh, güldürmeyin beni.

Fondötensiz geçen bir senenin sonunda diyetimi bu ürünle açtım. Keşke kullanmasam ama her gün fondöten sürer oldum yine...

 Lekeleri ve gözaltı morluklarımı güzelce kapatıyor. Kolayca sürülüyor ve yüzümde ağırlık yapmıyor. Ben sünger ile uyguluyorum. Üstüne ekstra bir pudra vs. sürmüyorum çoğu zaman. Bazen sadece T bölgeme pudra geçiyorum. Parlama yapmıyor. Ne mat diyebilirim ne de parlak bitişli. İkisinin ortası bence.

İçinde E vitamini ile cildi besliyormuş. Bu kısımlardan hiç anlamıyorum. İsteyen araştırabilir.  Spf 15 güneş koruma faktörlü ama fondötenin altına mutlaka spf 50'lik güneş kremimi sürüyorum. Çünkü spf 15 kimse için yeterli değil.

 30 ml lik normal boy ambalajda ve 6,5 ml lik seyahat boyu ambalajda iki farklı boyutta satışı var. 


Denemek isteyenler için önce seyehat boyunu almalarını öneririm. Bendeki rengi birebir kendi rengim çıktı allahtan. Direkt nokta atışı olan tek ten ürünüm. 11 Nude rengi. Sarı alt tonlu.

Gün içinde telefona, elime bulaşma yapmıyor. SÇS <3<3<33<
Ürün, pompalı bir başlığa sahip. Foş foş diye sıkıyorsunuz.  


Kapatıcılığını göstermek için bileğime sürdüm.
Gayet örtücü gördüğünüz gibi. Paraben içermiyor. Şu an sitesinde indirimli hali 33,90TL.  Az miktarda yüksek kapatıcılık sağladığı için uzun süre gidecek bir ürün. Uygun fiyatlı, yüksek örtücülükte bir fondöten arayışında olanlar için çok iyi bir seçenek olacaktır.

Çeşitli kozmetik mağazalarından ya da Golden Rose'un kendi mağazasından alabilirsiniz.


Yorumlar