CREIGHTONS ARGAN YAĞLI YOĞUN NEMLENDİRİCİ SAÇ KREMİ | Creightons Argan Smooth Deep Moisture Conditioner


Eveeet bir argan yağı bakım yazısında daha beraberiz. Sanırım 50586. argan yağlı bakım yazım olacak.
Hayvanlar üzerinde deney yapmayan ürünler kullanırken en çok şampuan, krem, losyon vs. tarzdaki bakım ürünlerini bulamamaktan korkmuştum. Daha doğrusu kendime uygun olanını bulamamaktan... Ama öyle olmadı gördüğünüz üzere. O kadar çok çeşit var ki! İşte ben de burada devreye girip size bildiklerimi gösteriyorum. - kendime pay çıkarmadan yazıyı bitiremem sorriiiiiii-

Şimdii bu şampuan adından da anlaşılacağı üzere saça bomba gibi nem vermeyi vadediyor ve bunu çok da güzel yapıyor. Hem de yağlandırmadan. Bu arkadaşın şampuanını da alacağım çünkü kokusu çok güzel ve kalıcı. Bir de maksat bloga yazı olsun, yeni ürünler olsun...

Saç diplerime sürmeden şampuandan sonra( tabi duruluyorum) saç uçlarıma sürüp 1-2 dk sonra tamamen arınana kadar yıkıyorum saçlarımı.

Yumuşatıyor dedim evet ama çok sönükleştiriyor. Saçlarım dümdüz oluyor bunu sürünce. Maşa yapmak istesem asla tutmaz yani. Dümdüz ipek gibi oluyor. :D Hacimli saç severler için üzgünüm hemen sayfayı kapatın.

Saçları ağırlaştırmadan ve düzleştiriciye gerek kalmadan düzleştiren bir ürün olduğu için tabi ki başımın üstünde kat sahibi oldu bu ürün. Sabah sabah saç baş yapmakla uğraşmamış oluyorum sayesinde.
Kokusunun da tüm gün kalıcı olması ara ara burnuma geldikçe mutlu olmama sebep oluyor.

Gratis'lerde 10-13tl civarında bir fiyata bulabilirsiniz. 


Yorumlar