Biota ( İlk Kırışıklık ) Koruyucu Göz Kremi



Göz kremi bir ihtiyaç mıdır? Çağımızda, hele ki Türkiye'de kesinlikle! Yaşam şartları zor...İnsanlarda genç yaşlarda fiziksel deformasyonlar başlıyor artık. Mesela ben! 24 yaşındayım ama maşallah kırışmaya başladım bile. Göz altımda derin bir çizgi var. :(

Bu krem ilk kırışıklıkları önlemek için. Ben önleyemedim ama devamı gelmesin diye çok dikkat ediyorum. 
İçeriğindeki iğde çekirdekleri sayesinde göz çevresinin doğal yapısını destekleyip ince çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı oluyormuş. SPF 15 koruma faktörü zararlı UV ışınlarına karşı göz çevresini koruyup, kırışıklık oluşumunu önlüyor.


Ayyy çok merak eden google'a iğde çekirdeği yazar bu ne be reklam yapar gibi yazdırdınız bana. Kısacası sabah kullanıyorum ben. Önce tüm yüze - göz altlarım dahil - Missha güneş kremimi sürüyorum. Daha sonra bu göz kremini göz altlarıma sürüyorum. Spf 15 benim için yeterli değil. 

Kupkuru göz altlarımı bebek gibi nemlendirip kapatıcıya güzel bir zemin hazırlıyor. O derin çizgi az da olsa toparlanıyor. 


Sürümü çok pratik. Kalem gibi ürün siz bastıkça uca geliyor. Kendi spatuladan hallice sürme aparatıyla elimi kullanmadan göz altıma bir güzel yediriyorum. 


Aha böyle basıyorsunuz. Uygun fiyatlı, cruelty free, kokusuz bir göz altı kremi arayışındaysanız korkmadan alabilirsiniz. Herhangi bir yağ bezesi, kızarıklık vs. yapmadı bende. Satın almak isterseniz TIK!

Sorularınız olursa yorumlarda buluşabiliriz.

Görüşenzeeeee!!!


Yorumlar