Biota Early Defense Night Cream | BIOTA 59 ELEMENTS ( İlk Kırışıklık ) Koruyucu Gece KremHellüüü!! Daha önce göz kremini yazdığım ilk koruma göz kreminin gece kremini inceleyeceğim bu yazımda. 

İlk oluşmaya başlayan kırışıklıkları önlemeyi hedefliyor bu ürün. 23 yaşın altına çok öneremeyeceğim şahsen ama kırışıklık meselesinin genetik ve çevresel faktörlerden etkilendiğini bu yüzden de doktora gitmeden kafanıza göre ürün kullanmamanız gerektiğini size söylemeliyim. Ben bu yazımda bu kremin benim üzerindeki etkilerini anlatacağım size. Tüm cilt bakımı ürünlerimde olduğu gibi doktorumun onayını alarak kullanıyorum.
Benim cildim karmadan-yağlıya dönük bir cilt. Göz altlarım çok kuru sadece. Gerekli temizleme ve tonikleme işlemlerini yaptıktan sonra bu kremi sürüp yatıyorum. Benim için nemlendirmesi gayet yerinde ama kuru cilde sahipseniz yeterli gelmez. 


İlk kırışıklıkların derinleşmesini önleyip yeni kırışıklıkların oluşmasını engelliyormuş. "Her kullanışta cildinizi daha sıkı, aydınlanmış ve nemlenmiş hissedeceksiniz. " yazıyor. Daha sıkı hissetmiyorum ama aydınlık ve nemli bir cilt ile uyanmamı sağlıyor. Kırışıklıkları ne kadar önlüyor bilmiyorum. 24 yaşındayım ve göz altımdaki derin çizgiden başka bir kırışıklığım yok. O da kendimi bildim bileli vardı sadece biraz daha derinleşti. 


Gerçi alnımda bir çizgi oluşmuş şimdi aynada baktım... AYYYY BEN NERELERE GİDEEEMMMM BU NE ARA ÇIKTIII!!!?????? Yorgunluktan mı acaba ya? Şu an bir dram yaşanıyor sayın okuyucu. Bu kremi alnıma sürmediğimi fark ettim şu an. A benim akılsız başım. Yanaklarıma sürüp alnıma sürmemek nedir yaa??? Bu çizgi  nasıl yok olacak şimdi? Tamam çok derin değil ama ince bir çizgi var 2 kaşımın ortasının az üstünde...

Mallığım ile yazıyı sonlandırıp annemin bütün yaşlanma karşıtı ürünlerini yüzüme sürüp inzivaya çekileceğim. Beni yalnız bırakın....


Yorumlar