THE BODY SHOP ÇAY AĞACI YÜZ YIKAMA JELİ


Hellü!!! Şarkı önerisi! 

Çay ağacı serisini bu yazı ile sonlandırıyorum. Tthe Body Shop'tan bu seri hakkında çok da bir şey okumadan alışveriş yapmıştım. Çay ağacı yağı dedim... En fazla ne olabilir ki dedim..Neyse durun. Bu ürünü beğendim! 
Çay ağacının düzenli kullanımda leke açma etkisi olduğunu biliyoruz. Açıkçası ben de tamamen bu sebepten aldım. 1,5 aydır her gün akşamları kullanıyorum. Cildimdeki fazla yağı alıp sabaha dha canlı bir ciltle uyanmamı sağlıyor.
ÜRÜNÜN VAATLERİ;
  • Cildi kurutmadan fazla yağı temizler
  • Lekelerin görünümünün azalmasına yardımcı olur
  • Kullanım sonrası daha pürüzsüz bir cilt görünümü klinik olarak onaylanmıştır
  • Paraben içermez
 Bence tüm vaatlerini yerine getiriyor.  Lekelerimi geçirmedi ama rengini açtığına şahit oluyorum. Yanağımın sol tarafında 4-5mm çapında kahverengi sivilce lekesi var. Yüzümde tabi ki bir milyon tane leke var ama en büyüğü ve belirgini bu. Gerçekten de sabredersem 4-5 ayda yok olacağına inanıyorum. Gittikçe açıldığını her gün sürdüğüm kapatıcının lekeyi kapatma etkisinden fark etim. 


Siyah noktalara hiçbir etkisini görmedim. Sivilce oluşumunu, özellikle kistik akne oluşumunu da engellemedi. 
Kokusu tipik çay ağacı kokusu. Yani hassas olanları rahatsız eder çünkü çok keskin. Benim gibi yüzünüzü yalap şalap yıkıyorsanız dikkat edin! Göze kaçınca insanı intiharın eşiğine sürüklüyor. Denendi.........................
Alerjik ciltlerde kızarıklık yapabilir. Dediğim gibi çok keskin bir ürün. 
Köpürmesi, az miktarla güzelce temizlemesi ve lekelere etkisi benden onay aldı. He bitince tekrar alır mıyım? Almam. Çünkü kürkçü dükkanı stayla! 

Eğer ürünü bir deneyeyim, ben de bir alayım demek isterseniz de buyrun linki. 250ml 64tl. 

Benim söyleyeceklerim bu kadar. Çay ağacı ailesinin diğer üyelerinin incelemelerini aşağıya bırakıyorum. Görüşmek üzeree!!!


Yorumlar

  1. yani TBS zaten body butterlar dışında çok memnun değilim genelde o yüzden ben de almam sanırım

    YanıtlaSil

Yorum Gönder