The Balm Bonnie-Lou Manizer


    Manizer kardeslere bir yenisini eklemis. Adi da Bonnie-Lou Manizer! 

Ben Mary Lou'yu sevmiyorum. Benim icin bile fazla sari ve cildimle butunlesmiyor. Illa altina lilit aydinlatici surmem gerekiyor. Tabi ben mary louyu daha ilk kullanmadan once yere dusurup tekrar presledim. Belki de yapisini bozdum bilemiyorum. Sonuc olarak dedigim gibi pek sevmiyorum. 

Simdi gelelim Bonnie'yee... Rengi bende hic siritmadi. Yasasin esmerlique! Yes, esmer tenlilere uygun bir urun. 😄 Yapisi ise mary louya gore daha az simli ve daha doğal. Soyleee kocaman bir fırçayla yazin tum yuze accik surmelik bir urun bana gore. 
Ten rengimle bütünleşip doğal durduğunu düşündüğüm benzer aydınlatıcılarımla karşılaştırayım dedim. Allah için üçünün de alakası yokmuş renk olarak asdfghjk. Bir sonraki fotoğrafta beraber bakalım.


En üstte "Wet 'n Wild MegaGlo Aydınlatıcı Pudra - Crown of My Canopy" var. Özellikle yazın benim için hem allık hem aydınlatıcı. Nokta atışı yapıyorum bunu sürerek. Bunun yazısı da burda. TIK!

Ortadaki ise Becca-Opal aydınlatıcı. Biraz daha Becca Becca dersem dayak yiyeceğim ama Becca highlighter paletimin yazısı gelecek. Yih yih! Opal'in yazısı için TIK!


En altta da Bonnie var. İkisinin karışımı gibi bir şey olmuş rengi. Genel anlamda sevdiğim bir ürün oldu. Son olarak esmer ve buğday tenlilere uygun olduğunu ve indirimsiz asla alınmaması gerektiğini söyleyip kaçıyorum. BAAAYYYSS!!

Yorumlar