Cosmed Arındırıcı Toz Temizleyici ( Alight Purifying Powder Cleanser )


Hellüüü! Cosmed bu ürünü denemem için göndermişti. Çünkü bu ürünle çekiliş yapacaktık. Kullanmadığım ürünü kimseye hediye verip öneremeyeceğime göre ne yapayım diye düşünmeye başladım. Çünkü hali hazırda zaten bir yüz temizleme jeli kullanıyordum. Onu da yarıda kesip buna geçemeyeceğim için ben de bunu sırtımdaki sivilceler için kullanmaya karar verdim. 

Biliyorsunuz sırtımda sivilce lekeleri ve sivilceler var. Doğal sabunlarla bunları azaltmıştım. Az olmasına rağmen hala varlar! Duşta önce saçlarımı yıkıyorum. Şampuan,krem ne kullanıyorsam güzelce duruluyorum. Vücudumu da kese yaptıktan sonra lifime bu toz temizleyiciden biraz döküp güzelce köpürtüyorum. Önce boynumu ve dekolte bölgemi lifleyip sırtımı bir güzel temizliyorum. 

"Sırtına elin nasıl yetişiyor?" diyorsunuz şu an. Onun için de Rossmann'dan aldığım bunun benzerinde bir lif kullanıyorum. Ürünün Faydaları:

"Peeling etkisi ile cildin makyaj , ölü cilt kalıntıları ve kirden arındırılmasına yardımcı olurken, bitkisel içerikleri sayesinde cildin daha pürüzsüz ve aydınlık olmasında yardımcıdır. Günlük kullanıma uygundur.  Alkolsüzdür. "

Sırtımda bunu kullandığımdan beri sivilce çıkmadı. Sırtımda yer etmiş allahless lekelere etkisini gözlemlemedim ama minik minik çıkan sivilcelerin geride bıraktığı yara lekelerini giderdi. Bazen banyoda (hatta çoğu zaman) yüzüme de sürüyorum. İçindeki toz partiküller hemen eriyor krem yapısına geçiyor suyla birleşince. Cildi yormuyor, çizmiyor ve kurutmuyor.

Lekeli ciltler için uygun olduğu yazıyordu sitesinde. Bu ürün için son olarak göz çevresine yaklaştırmamanızı öneririm. Tanecikler her ne kadar erise de gözünüze girebilir. 75gr ve fiyatı 77tl civarında.

Yorumlar

  1. elimdeki toz peeling bitince bunu alıp deneyeceğim...

    YanıtlaSil
  2. Bende memnun kaldım 1ay oldu güneş lekeleri vardı suratımda parça parça sabah yüzümü cosmed toz sabunla yikiyorum sonra coosmed lekeler icin kremini sürüyorum gece yatmadan cosmed sabunla yikiyorum sonra serumu sürüp yatiyorum yüzüm aydınlandı tam gecmesede renkleri fark edilecek şekilde açıldı kendime güvenim tekrar geldi gibi tam sonuç alınca tekrar yazarim

    YanıtlaSil

Yorum Gönder