Nyx Born to Glow Liquid Illuminator - Gleam


Hellü anacım! Son aydınlatıcımı yazana kadar devam! Ulan tüketim çılgınlığına bakar mısınız yalnız... Ne kadar çok aydınlatıcım varmış. Püüü yazıklar olsun bana. Şurayı okumanın zamanı gelmiş!


Nars Orgasm allığa dupe gösterilen Beam rengini almıştım ben.Elimde sadece Mary Lou vardı bunu aldığımda. Önce tüm yüzüme sürdüm ama renginden dolayı fazla pembe kaldı. Aydınlatıcı olarak değil de allık gibi yanağıma sürüp kullanıyorum ben de.

Mary Lou allahsızıyla karşılaştırdığımda aşırı doğal evet ama başka aydınlatıcılar denediğimde hiç de o kadar doğal gelmemeye başladı...


İçinde sim yok zannederdim... Cilde sürdüğünüzde simler başta belli olmuyor. Fakat güneşin altına çıkarsanız ya da yüzünüze flaş tutarsanız o ye beybiiii!!!!

Sürer sürmez dağıtmakta fayda var. Yoksa sabitleniyor. Ben içindeki simleri fark ettikten sonra ince bir katman halinde yanağıma yayıp üstüne mat toz allık geçerek kullanmaya başladım. Bence öyle müko oluyor. 


Ayrıca içindeki simleri de bu yaz fark ettim.. Kışın hiç de öyle rahatsız etmemişti. Fotoğrafta o pembe/şeftali rengini tam yansıtamamışım. Şu fotoğraftan tam rengine bakabilirsiniz!Aydınlatıcılar ile alakalı diğer yazılarım için;


Yorumlar