La Roche-Posay Effaclar Yüz yıkama Jeli ve Effaclar Duo (+)


Bloguma şekilli şukullu şeyler yaptım beğendiniz mi? İstatistiklere bakıyorum maşallah bloguma giren girene.. Ama yorum yapan, ne bileyim arkadaş olarak ekleyen var mı? YOK. Alınıyorum ama yazmaya devam edeceğim asdfghjk. Bloguma Adsense bağlanmadı buna rağmen yazıyorum kıymetimi bilmiyorsunuz.....................

Her neyse, konumuza dönelim. Öncelikle duo (+) kremden bahsedeceğim. Ürünün içeriği, bilmem ne asiti zartını zurtunu inanın bilmiyorum. Bu kremin biz yağlı ve karma ciltli insanlara vaadi, temizlenmiş gözenekler, lekelerde açılma, sivilce oluşumunu engelleme ve pütürlü görünümü azaltmaymış. Ben bunu kullanalı 1 ay olmak üzere ve bu arkadaş ilk 2 hafta beni sivilce manyağı yaptı. Minik minik sivilceler çıktı yanaklarımın kenarında. Biraz araştırdım ve şöyle bir sonuca vardım. Bu ürün deri altındaki pis ve lanet olası sivilceleri aktifleştirip sonra da yok ediyordu. Yaptı mı? Yaptı evet, şu an sivilcem yok ama lekelerim, gözeneklerim, pütürcüklerim maşallah il günki gibi bana göz kırpıyorlar. Tabi bu bendeki ürün 15ml. Eczanede tanışma kiti diye satılıyor. Üstteki fotoğraftaki 2 ürün beraber 25tl. Belki uzun süre kullansam tüm vaadlerini yerine getirecek ama cruelty free olmadığı için almayı düşünmüyorum. Firma gönderisiydi bu ürün de. Burdan da teşekkür ederim kendilerine. 

-Ulusa sesleniş bitti-

YAZI BİTMEDİ NEREYE KAÇIYON?!
Gelelim yüz yıkama jeline.... Bir çimcik bile yetiyor tüm yüze. Hallahım ben böyle köpürme görmedim hayatımda. Daha önce neutrogena,avene,nivea,loreal... vs bir sürü yüz yıkama jeli kullandım ama böylesini hiç kullanmamıştım. 50ml ama 6-7 ay gider insana. Cildim karmadan yağlıya dönük ve düzenli sabah akşam yıkadığım için kupkuru oldu. Benim cildim kuruduysa herkesinki kurur. Gerçi bu güzel bir şey değil. Zaten sabah başka bir ürünle yıkmaya başladım accık nem gelmesi için.

Gerçekten akne azalttığını düşünüyorum. Kuru cilde sahip olanlar için kesinlikle uygun bir ürün değil. Keşke cruelty free olsaydın ve La Roche... Vallahi şaşmazdım bu üründen. :/ 

Bu da böyle hüzünlü bir son olsun.


Hoşçakalınnnnnn! :*

Yorumlar

  1. Bu ürünleri ben de geçen sene eczanede tesadüfen görüp (eczacının da ısrarları ve cilt tipime uyacağına ikna çalışmaları ile) satın almıştım. İlk üç gün inanılmaz güzel sonuçlar aldım, yüzüm bebek gibiydi inanamadım resmen. Ancak işte o üçüncü günden sonra benim yağlıya dönük karma cildim resmen çorak topraklara döndü. Uzunca bir süre makyaj yapamadım, yüz yağlarıyla yaşadım. Belki bir başkasında çok iyi performans göstermiştir veya gösterir, bilemiyorum, ama benim için yanına yaklaşmayacağım ürünler oldu bunlar :)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder