Resim yapıyorum! ( Paklon Tasarım defter )

  Merhaba gençler! Beni tanıyanlar zaten resim yapmayı ne kadar çok sevdiğimi bilir. Resim yapmak illa ressam olmak demek değildir. Herkes sevmek zorunda da değil. Mesela kendimden örnek vereyim, hani şu yetişkinler için boyama kitapları var ya... Ben onu bir kez denedim ve sinir krizinden öldüm. Minik minik boyamak nasıl sinirlerimi bozdu anlatamam... Ama resim yapmak bana huzur veriyor. Kendi çizdiğim bir şeyi boyamak...

   Resim yapmak saklı bilinçaltınızı açığa çıkarır. Aynı şeyi yazı yazarak da yapmanız mümkün. Bazen öyle resimler yapıyorum ki farkında olmadan tam ruh halimi yansıtıyorum. 


Uzaya olan ilgim yaptığım resimlere de yansıyor haliyle.


Yağmurlu günde şu olayı yapmayan yoktur herhalde. :DOrange is the new black dizisinde en sevdiğim karakter Alex Vause <3 Hala izlemediyseniz hemen ama hemen başlayın. Efsane bir dizi!


Final haftamda dellenip yapmıştım alttaki resmi de. Doğrusu "ders çalış!" olacaktı asdfhj.Alttaki resmi de "Submarine " filmini izledikten sonra yapmıştım. Arctic monkeys seviyorsanız mutlaka izleyin. İçinizi sımsıcak yapacak bir film.
İdolüm tabi ki Frida Kahlo.Eskiz defterlerime gelincee... Üstteki resimleri yaptığım defteri D&R'dan almıştım . Burdan alabilirsiniz. Bu defterdeki sıkıntı şu ki bazı kalemleri arka sayfaya geçiriyor. Yani yeterince kalın değil. 


Üstteki eskiz defterlerim iste Paklon tasarım defter in hediyesi.  


İsteğe göre tasarım defter yaptırabiliyorsunuz.


Defterlerin arkasında küçük bir cep var. İlk defa gördüm bunu. Küçük notlar alıp buraya koyabilirsiniz. 


Şahsen kedili olan defteri daha çok beğendim. Bu üsttekini kardeşime vereceğim . 15 seneden beri günlük yazıyorum. Günlük olarak kullanmak için kilitli defterleri tercih ediyorum genellikle ama anı defteri yapabilirim. Siz de sipariş vermek istiyorsanız Tık! Tık! Hatta isme özel defterler de yapabiliyorlar. Tık! Tık!Bana instagramdan ulaşmak içinse şu tarafa doğru Tık! Tık!
İYİ GÜNLERDE KALIN!

Yorumlar