Love, eat, drink! (Your Wood)

 Yağmurlu bir gün, hava kapalı , hafif serin... Kendimi tumblr kızı gibi hissetmem için her ortam hazır. Şaka bir yana ben kapalı havayı inanılmaz seviyorum. Çoğu insanın aksine benim içim huzur doluyor. Çayımı yaptım, kitabımı aldım tam keyif yapacaktım ki kapı çaldı. Nerden bilebilirdim keyfime keyif katacağını?
 

   Özge hanımla instagramda tanıştım. Nasıl kibar, nasıl ilgili bir insan anlatamam. ( Süslü kargosundan bile incelik akıyor.) Her zaman emekçi kadınları destekledim. Özge hanımda bu kadınlardan biri. Sosyal ağlardaki hesapları aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz. Direkt link olarak da ekleyeceğim. Gelelim paketin içineee....


     Sunum çılgınlığı yaşadığımız şu günlerde sunumsuz kalmam çok büyük eksiklikti. (asdffgj) Ama cidden bu sunum tahtalarına içim gidiyordu. Kaliteli bir şarap, sevdiğim peynirleri koyduğum sunum tahtam... Ayy şu an gözlerimi görmeniz lazım asfadgf.


       Hemen yıkadım, güzelce kuruladım ve çayıma arkadaş ettim bu güzelliği.


      Sev, ye, iç! Keşke hiç sorunlarımız olmasa ve hayat bu döngüde devam etse değil mi? Neyse ki günlük karmaşadan kaçabileceğimiz küçük tatlı anlar yaratabiliyoruz hala. 


     Özge Hanım'a bu tatlı ve manevi değeri büyük hediye için çok teşekkür ederim. Siz de sipariş vermek isterseniz kendine doğrudan Whatsapp'ten , facebooktan ve instagramdan ulaşabilirsiniz. Siparişinizin her aşamasıyla ilgileniyor. Gönül rahatlığıyla öneriyorum bu yüzden size. 


Yorumlar