Rival de Loop Aktif Kömür Peeling Jeli ve Rival de Loop Clean&Care Kayısı Özlü Peeling Jeli

Rival de Loop'un aktif kömür maskesini kanlı canlı görmek nasip kısmet olmadı ama peelingini bulunca kaçırmayayım dedim. Gel gelelim iyi mi ettim kötü mü ettim onu şimdi öğreneceksiniz.
DİRİRİRİRİRAAAAM...


Daha önce kayıs özlü olanı kullanıyordum ve bana kalırsa bu ikisi aynı ürün. Kömürlü olan sadece siyah ve tanecikleri çok az daha sert.Hassas ve kuru ciltler için denmiş kayısı özlü olana, kömür özlüsü ise her cilt tipine uygun. Bunun tanecikleri diğerine göre daha yumuşak.


Kayısılı dediğine bakmayın iki ürün de saç boyası gibi iğrenç kokuyor. Fakat kokusu hariç ikisinden de memnunum. Benim peelingten tek beklentim ölü derileri ve gözenekleri temizlemesi. Ekstra bir yumuşaklık vermesini falan beklemiyorum. 


Haftada bir kez (bazen 2) maske sürmeden önce peelingle hunharca temizliyorum yüzümü. O yüzden iki ürünün de aynı olduğunu varsayarak konuşursam memnunum. 
Kömürlünün içinde de kayısı özü varmış ve cildi rahatlatıyormuş. "BUNLAR AYNI ÜRÜN SİZ KİMİ YİYONUZ ?" demek istiyorum Rival de Loop sana.
Eğer benim gibi kömürlüyü bulamadım diye üzülürseniz üzülmeyin çünkü ikisi de aynı. Renkleri bir kenara koyacak olursak peeling olarak ömrümün sonuna kadar bittikçe alacağım bir ürün. Hangisini bulursam onu alırım. Gözenekleri temizliyor, ölü derileri gideriyor ve ferah bir his veriyor. Benim için bu üçü yeterli. Cilde nem verme vaadini yerine getirmiyor ama aklınızda bulunsun. 

İki ürün de vegan ve cruelty free!

Yorumlar