New Well Allık / Jasmine | HANDMADE BLUSHER JASMINE


Böyle bir markayı blogumda yazacağım aklıma gelmezdi. Asla aşağılamıyorum yanlış anlamayın. Sadece xp gibi çok japon pazarı tarzında görünüyor ürünleri ama değil. Yaklaşın bakem!


Ben stainiac kullanıyorum allık olarak. Hala bunu bilmeyeniniz varsa bu beni üzer...  Tüm gün cildimden çıkmayan bir yanak mürekkebi diyelim. Bu allığın da hiç ondan kalır yanı yok. O yüzden blogum da arzı endam ediyor kendisi şu an.

löp diye sürülmüş hali

Toz allıkları sevmiyordum kalıcılık problemi yüzünden ama bu cidden muhteşem çıktı Rıza Baba. İçeriği temiz değil. Artık hangi kimyasal cilde yapışmasını sağlıyorsa cidden sabah 6:30'da sürdüğüm allığım akşam 20:00'da hala yanağımda duruyor.

dağıtılmış hali

Ben Real Techniques'in allık fırçası ile uyguluyorum. 

Satın almak için tık! Bunun yanında Eve Shop'larda da satılan bir marka. Karton bir ambalajı var ve evet.. The Balm'a benzetmeye çalışmışlar. :D 

Karton ambalaj diyip geçmeyin yalnız. Çok iyi darbe sönümleyicisidir kendisi. Yere düşürdüğünüz plastik ambalajlı makyaj malzemenizde karton ambalajlı olanı aynı etkiyi görmez. Kartonlu olan candır, kolay kolay kırılmaz.


İçeriğini ve son kullanma tarihini görüyorsunuz. 2021 sonmuş benimkinde. Her zamanki gibi curelty free. Benim söyleyeceklerim bu kadar.  Sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin ve beni darlayın. Hepinizi öpüyoreee!!1

Yorumlar