Çok da merak ediyormuşsunuz gibi " Ben kimim? "
Herkesin görebileceği bir şekilde fotoğraflarımı ya da kişisel bilgilerimi paylaşmaktan pek hoşlanmıyorum aslında. Bu yazının içeriği de otobiyografi şeklinde olmayacak. Tam olarak ne yazacağımı bilmemekle birlikte tamamen yazdıkça belirlenecek içerik. Öncelikle temel bilgileri vereyim.

Kocaeli, Gölcük doğumluyum.
4 Ocak 1994 doğum tarıhim.
Kozmetik mühendisi değil makina mühendisiyim. ( Bir takipçim kozmetik mühendisliğinin hangi üniversitede olduğunu sormuştu.)
Dokuz Eylül Üniversitesi mezunuyum.
168 boyundayım.
kilom 59
Antalya'da yaşıyorum.


Bu kadar temel bilgi yeter sıkıldım. Asıl eğlenceli kısma geçelim. Kamoooooonnn!


Bu görsel, blogumu açtığımda kullandığım ilk görseldi. Sonradan kendi fotoğrafımı yükledim. Üçüncü sınıfın yaz tatilinde yaz okuluna kalıp bunalıma girmiştim. Youtubeda korkunç bir makyaj girdabına girdim. 24 saat video izlemeye başladım. Gözümü kapattığım an dev bir karıştırma fırçası karıştıra karıştıra bana gelmeye başlıyordu.

Bu blog da burdan doğdu işte canlar. Bu kadarcık hikayesi. :D Zamanla fotoğraflara daha çok özenmeye başladım çünkü bu yola baş koymuştum. Kendimi size karşı sorumlu hissetmeye başladım. Hobi olarak başlayan şey hala benim için hobi. Profesyonel bir şey yaptığımı kesinlikle iddia etmiyorum ve etmeyeceğim. İyi/kötü her geri dönüşünüze açığım.1. sınıftayken , yaklaşık 1960lara denk geliyor, öğretmenimiz yılbaşı için resim yapmamızı istemişti. Herkes kardan adam, bacası tüten bir ev, çam ağacı vs yapmıştı. Öğretmen resimlerimizi astı. Sadece benim yaptığım resim farklıydı. Kağıdın altında görünen bir çatı ve bacasından içeri girmeye çalışan bir noel baba vardı. Küçük bir yerde yaşıyorduk, öğle yemeği için herkes eve gidebiliyordu. Öğretmenim okul çıkışı için annemi çağırmamı istedi yemeğe giderken. 

İşte bu tatlı kadın sayesinde annem beni resim kursuna gönderdi 2 sene. Çok harika resimler yapamıyorum ama hayatta bu kadar bağlı olduğum ve bana huzur veren başka bir şey yok. Üstteki resimleri de yurtta kalırken çizmiştim. Arkadaşlarımın ödevleriydi.


Babamın işi dolayısıyla çok şehir değiştirdik. 8 sene Ortaca/Köyceğiz/Marmaris gezdik. 9 sene de beni ben yapan şehir, Ankara'da yaşadık. Liseyi orda okudum. Her zaman ama her zaman yeri bambaşkadır bende. Üstteki fotoğrafı da dersaneden eve gidiş yolunda çekmiştim. 


Uzaya ayrı bir ilgim var. Gezegenler, uzay teorileri, görsellik.. Beni büyülüyor. Bu konu o kadar derin ki yazmaya devam edersem beni her yerden silip engellersiniz deli bu diye asdfgh. 


Şimdi size benden soğuyacağınız bir şey söyleyeceğim. Hazır olun! Dünya üzerindeki tüm rahatsız edici ve korku filmlerini izledim. Tüm korku forumlarında üyeliğim var. Aklınıza gelebilecek her türlü korku efsanesinden,hikayesinden, videosundan, fotoğrafından... vs ne varsa hepsini ama hepsinden emin olun haberim vardır. 

Submarine filminden 

Korku fimlerinin yanında genelde kulağa ve göze hitap eden filmleri izlemeyi de severim. Bittiğinde içimde bir şeyleri harekete geçiren ve tomurcuklar açtıran filmler... Mesela Submarine filmi bunlardan biri. Mutlaka izleyin sonra gelin kritiğini yapalım. <3


Sadece tişörtunu giyenlerin aksine sıkı bir Guns 'n Roses hayranıyım. " welcome to the jungle " benim temizlik, sinir atma ve kötü geçen sınav çıkışı şarkımdır. Vee tam 2006 yılından beri telefon zil sesim Sweet Child 'o Mine 'dır.

Fakat en sevdiğim grup Guns 'n Roses olmasına rağmen en sevdiğim şarkı Pearl Jam'in Yellow Ledbetter'ı. Her zaman ayrı, her zaman özel. <3<3<3

"Çilem geç bunları sevgilin var mı yok mu onu öğrenmeye geldik biz." diyenlere politik bir cevap verceğim. İşte bu soru çok özele giriyor, bu yazıda cevabını bulamazsınız.  :D 


Çorap manyağıyım. Bir sürüü çorabım var. Yaz-kış gece yatarken dahil çorap giyerim. Gece yatarken giydiklerim ayrı, gün içinde giydiklerim ayrıdır.

Hala internetten kız giydirme ve makyaj yapma oyunları oynarım. Alın bu site çok güzel. :D


En büyük hayallerimden biri Prag'a gitmekti. Geçen yaz Orta Avrupa turu yaptım. Şimdiki hedefim kuzey ülkeleri! <3


En çok buna şaşıracaksınız belki... 2 sene önce televizyonda bir bilgi yarışmasına katıldım. Para kazanmadım ama baska seyler oldu asdg.Bu kadar. Detay metay yok çünkü bende şok etkisi yaratmıştı asdfgh. Öhöm.


Yazıyı yazarken çok acıktım. Önçün burda kesiyorum. Aklıma gelenleri yazdım. Varsa merak ettiğiniz bir şeyler bana instagramdan mesajla ya da burda yorumlardan ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Görüşmek üzereeee!!
Yorumlar

 1. Guns n roses, korku filmleri sevmemiz, uzaya olan ilgin.. En sevdiğim film de yıldızlar arası...ayhh yoksa biz kardeş miyiz ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diyorum ben sana yanlışlıkla paralel evrenlerimiz cakismis bizim :D

   Sil


 2. Paralel evren teorisi hakkında ne düşünüyorsun?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder